29 stycznia 2024

Jolanta Sienkiewicz

Recall Healing®  - Totalna Biologia® 

Theta Healing - Kod Emocji - Kod Ciała 

Sesje indywidualne on-line lub stacjonarnie

Polityka prywatności

Początki nowego nie zawsze są łatwe, a najczęściej są trudne
Trzeba odwagi, determinacji i wiary, aby ruszyć z miejsca i wejść w nieznane. Zbyt długie trwanie w tym co niewygodne sprawia, że pierwszy krok staje się coraz trudniejszy do wykonania.
Często szukasz wymówek i usprawiedliwienia aby nic nie zmienić, nic nie zrobić.
Tymczasem:
Trzeba podjąć decyzję!
Indywidualnie!
Nikt za ciebie tego nie zrobi!
Stanie w miejscu nie sprawi, że będzie ci lepiej, lżej, że wreszcie świat się do ciebie odezwie, słońce się uśmiechnie i wszystko potoczy się po twojej myśli.
Aby każdy dzień był dla ciebie wartościowy, pełny, radosny i najlepszy, przede wszystkim pozwól sobie na to, aby tak się stało. Daj sobie szansę na zmianę, wykonaj ruch, pozwól sobie popełniać błędy, po prostu działaj.
Nie stój w miejscu, które jest dla ciebie niewygodne, ciasne, brzydkie, w którym brakuje przestrzeni na życie w zgodzie ze sobą, w którym trudno oddychać swobodnie i pełną piersią.
Gdy ruszysz z miejsca, pójdziesz do przodu i zostawisz za sobą to co do ciebie nie pasuje, co nie jest "twoją bajką", wtedy zaczniesz żyć naprawdę.
Twoje oszronione, zranione serce cały czas uśmiecha się do ciebie, prosi cię abyś zaufał sobie, abyś uwierzył w siebie, abyś zaczął słuchać siebie.
Słuchając siebie, odkryjesz swoje moce, rozpoznasz drogowskazy na drodze życia, doświadczysz, że niemożliwe jest w twoim zasięgu. Ograniczenia tworzysz sobie sam.
Pójść dalej możesz tylko wtedy jeśli sobie na to pozwolisz.
Możesz ruszyć z miejsca w moim towarzystwie. Zapraszam
 
Jolanta Sienkiewicz
 
 
 
 
 
 
 
 

Trudne początki