13 grudnia 2023

Jolanta Sienkiewicz

Recall Healing®  - Totalna Biologia® 

Theta Healing - Kod Emocji - Kod Ciała 

Sesje indywidualne on-line lub stacjonarnie

Polityka prywatności

 
RAKIETA poleci w górę tylko wtedy, gdy wszystkie jej elementy będą współgrały ze sobą.
TRZYPOZIOMOWA RAKIETA - to obraz odnoszący się do człowieka jako całości, który pokazuje, że sprawnie funkcjonujący organizm musi być kompatybilny na każdym z poziomów -
  PSYCHIKA,
  AUTOMATYCZNY MÓZG,
  CIAŁO FIZYCZNE,
a całość dopełnia -
  DUCH (SPIRIT).
 
PSYCHIKA, UMYSŁ - to wszystko czego doświadczamy w życiu – emocje, decyzje, przekonania, religia, edukacja, uwarunkowania, wszelkie rozwiązywania problemów dnia codziennego.
 
AUTOMATYCZNY MÓZG - to wieża kontrolna - poprzez neuroprzekaźniki kontroluje każdy organ w ciele, w tym kontroluje także sam siebie. Jest on odpowiedzialny za utrzymanie organizmu przy życiu z chwili na chwilę. Działa jak doskonały komputer, dla którego liczy się wyłącznie biologiczne przetrwanie. W sytuacji, gdy na organizm oddziałuje bardzo duży stres, automatyczny mózg postrzega to jako zagrożenie dla egzystencji, dla przetrwania. Automatyczny mózg rozwiązuje za każdego z nas problemy, o których istnieniu często nawet nie wiedzieliśmy, nie mieliśmy świadomości ich istnienia. To wszystko dzieje się automatycznie, nie musimy wiedzieć jak zachorować i nie musimy wiedzieć jak wyzdrowieć, to się po prostu zadziewa.
 
CIAŁO FIZYCZNE - to skupisko 70-80 tys. miliardów wyspecjalizowanych komórek. Każda z tych komórek pracuje dla dobra całości, np. zadaniem komórek układu pokarmowego jest trawienie pokarmu, odżywienie siebie i pozostałych komórek w ciele oraz wydalenie zbędnych produktów przemiany materii na zewnątrz organizmu.
 
DUCH (SPIRIT) - to szczyt rakiety. Zmiana perspektywy, praca nad sobą, rozmowa, kontemplacja, modlitwa - mogą pomóc w uzdrowieniu, w zrozumieniu dlaczego coś się wydarza - dzięki czemu odczuwane konflikty, traumy, które przeżywamy nie zawsze muszą objawić się poprzez biologiczną chorobę w ciele.

 

Triada zdrowia wg Recall Healing