11 grudnia 2023

Jolanta Sienkiewicz

Recall Healing®  - Totalna Biologia® 

Theta Healing - Kod Emocji - Kod Ciała 

Sesje indywidualne on-line lub stacjonarnie

Polityka prywatności

Nasz umysł rozwiązuje problemy dnia codziennego korzystając z zasobów, które do tej pory zgromadził, analizuje naszą historię życia, korzysta z okresu, który nazywamy Projektem/Celem.
Twórcą teorii Projektu Celu jest Marc Frѐchet. Jego teoria jest fundamentalną zasadą, która odnosi się do wszystkiego co istnieje, ponieważ wszystko istnieje najpierw w fazie niematerialnej, poprzedzającej fazę materialną.
W fazie niematerialnej rodzi się PLAN (projekt), w fazie materialnej znajduje się CEL.
Okres Projekt/Cel lub inaczej Programowanie Celu jest to cel nieświadomie przyjęty przez dziecko, które przez całe życie będzie dążyć do jego realizacji.
Wynika on ze zdarzeń i emocji, jakich doświadczali jego rodzice (lub tylko jedno z nich) niedługo przed poczęciem dziecka, w okresie ciąży, podczas narodzin dziecka i/lub w pierwszym roku życia.
Projekt/Cel jest okresem, który zaczyna się 18 miesięcy przed narodzinami i trwa do pierwszego roku życia. Dokładnie jest to 9 miesięcy przed poczęciem, moment poczęcia, okres ciąży i pierwszy rok życia dziecka.
Atmosfera drzewa genealogicznego, konflikty, zawirowania między rodzicami lub w ich otoczeniu, które przeżywali na 9 miesięcy przed poczęciem dziecka, a które nie zostały rozwiązane, zapisują się na poziomie komórkowym komórek rozrodczych.
Ważny jest też moment poczęcia czy rodzice planują mieć dziecko, jak zareagowali na informację o ciąży, czy to był odpowiedni czas na ciążę, czy to był ciężki czas, jak przebiegała ciąża, czy coś wydarzyło się w trakcie ciąży i co wydarzyło się w trakcie porodu, czy to był dobry czas, czy była jakaś traumatyczna sytuacja przy porodzie, czy poród był naturalny, czy był o czasie, czy spóźniony, przyspieszony oraz analizujemy cały pierwszy rok życia dziecka.
Każdy z nas ma w sobie zapisane informacje z tego okresu i niesie je przez całe swoje życie, często warunkują one nasze życie.
Informacje te nas motywują, prowadzą w określonym kierunku i często nie zdajemy sobie sprawy z tego, dlaczego tak się właśnie dzieje.
"PSYCHOLOGICZNE KONFLIKTY RODZICÓW STAJĄ SIĘ BIOLOGICZNYM KONFLIKTEM DZIECKA".

 

Projekt/Cel