Zacznij tutaj


Wierzę, że prawdziwy sukces w życiu i w biznesie zaczyna się od usłyszenia siebie.

Tę wiarę szerzę gdzie się da.

Zaczynam od siebie!

 

Zostań u mnie jeśli chcesz Usłyszeć Siebie w życiu i biznesie....
Zostań tutaj, jeśli chcesz zobaczyć jak budować biznes i przewodzić ludziom w zgodzie ze sobą...
Zostań, jeśli chcesz by w relacji z Tobą inni mogli Usłyszeć Siebie...
Zostań u mnie jeśli chcesz Uslyszeć Siebie więcej....ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

COACHING


Bo to niezwykle skuteczna  metoda wspierania w rozwoju jednostek i zespołów, nie jedyna właściwa, nie dla wszystkich i nie w każdej sytuacji, ale zdecydowanie dająca głębokie i szerokie możliwości Usłyszenie Siebie w biznesie. Te wpisy na moim  Funpage oznaczać będę: #uslyszsiebiewcoachingu

Więcej o coachingu znajdziesz tutaj.

USŁYSZ SIEBIE W BIZNESIE 


Bo to właśnie w biznesowym środowisku Usłyszenie Siebie jest trudne i potrzebne, to tu nakładamy maski, gramy role, realizujemy cudze cele, zapominając o sobie, to tutaj często mamy tendencje do zatracania siebie. O ile w życiu często wiemy co lubimy i kochamy, o tyle w życiu zawodowym trudniej nam odnaleźć właściwą drogę.

Tutaj znajdziesz merytoryczne, biznesowe i psychologiczne artykuły obrazujące jak Usłyszeć Siebie w biznesie i jak się to przekłada na Twój menedżerski, biznesowy i życiowy sukces Na FB oznaczone #bizneszacznijodsiebie, #ulsyszsiebiewbiznesie

Więcej usłyszenia siebie znajdziesz tutaj.

TIP TOPY 


To wyzwania zgodne z filozofią Zen, małymi krokami, po trochu, krok za krokiem, do celu, do usłyszenia siebie. Możesz się spodziewać różnych tematów, ale zawsze będą miały na celu jedno... pewnie już się domyślasz... Usłyszeć Siebie.

Szukaj na FB #tiptop #uslyszsiebiewpraktyce
Tip topy znajdziesz tutaj.


STOPKLATKI

To unikalne połączenie fotografii i mocnych pytań. Unikalne, bo w Stopklatkach znajdziesz tylko moje autorskie zdjęcia. Dzięki nim zatrzymasz się i zadasz sobie ważne pytania, ale też pogłębisz odpowiedź na nie dzięci pracy z fotografią. Tych pytań zazwyczaj nie stawiamy sobie na co dzień, więc zatrzymaj się usiądź wygodnie, zrób kubek ulubionego napoju i podaruj sobie czas ze sobą. Może uda Ci się Usłyszeć Prawdziwego Siebie.

Na FB: #stopklatka #malastopklatka
Stopklatki znajdziesz tutaj.


PORA NA DZIAŁANIE


Zaglądaj na www.uslyszsiebie.pl, jeśli potrzebujesz przypomnieć sobie dlaczego warto iść w zgodzie ze sobą i być w życiu prawdziwym. Ale przede wszystkim zapraszam Cię tutaj, jeśli chcesz to wszystko zamienić na działanie. Usłyszeć Siebie, to pierwszy krok, pierwszy TIP TOP. Zmiana zaczyna się dopiero wtedy gdy decydujesz się na działanie.Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.


I jeszcze jedno... Jedną z moich wartości jest dzielenie się, więc podaj dalej, udostępnij, zalajkuj, skomentuj, daj znać że byłeś i przeczytałeś. To jest jak DZIĘKUJĘ, uprzejme, niezobowiązujące, ale jakże miłe ;-)


DZIĘKUJĘ ŻE TU JESTEŚ. ROZGOŚĆ SIĘ I ZAGLĄDAJ KIEDY TYLKO CHCESZ ;-)

To mówiłam Ja, Joanna Rosiek z Usłysz Siebie

0 komentarze:

Prześlij komentarz

uslysz_siebie na Instagramie