Cała Ja

Codziennie uczę się żyć pełnią życia, czerpać garściami z danych mi chwil, być tu i teraz.
Skoro już tu trafiłeś, mam nadzieję, że zabierzesz sobie choć odrobinę z tego, czym chcę Cię zarazić: życia w zgodzie ze sobą, z pasją, radością i wdzięcznością, życia na full, bo dane nam jest tylko jedno :-)


Znajdziesz tutaj połączenie moich życiowych pasji


Coaching
 
Pasjonują mnie ludzie, ich rozwój i nieograniczone możliwości. Cieszy mnie każda możliwość inspirowania ludzi do rozwoju i wspierania w czerpaniu z życia garściami. Swoją drogę stawiania się profesjonalnym coachem rozpoczęłam w Noble Manhattan Coaching, kontynuując potem w Coaching Center na poziomie CoachWise Essentials oraz CoachWise Equipped. To wielki zaszczyt obserwować jak moi klienci wydobywają z siebie nieodkryte dotąd możliwości i ich życie staje się pełniejsze. W pełni realizuje się wtedy moja życiowa misja.


Biznes i HR

Branżą HR pasjonuję się od 13 lat. Od 10 lat buduję swoje doświadczenie jako HR Generalist i HR Manager. Wdrażam rozwiązania HR zarówno w sektorze MŚP jak i w dużych międzynarodowych korporacjach. Z sukcesem zarządzam projektami i zespołem.

Jestem absolwentką studiów menedżerskich w obszarze HR w Akademii Leona Koźmińskiego oraz psychologii w KUL. Szkoliłam się m.in. w Ernst & Young Academy of Business, Mandarine Project Partners i Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Moimi autorytetami są: Peter Drucker i Benjamin Zander.

Na co dzień kieruję się słowami P. Druckera: "Naj­lep­szą me­todą prze­widy­wania przyszłości jest jej tworzenie."
Fotografia

Patrzę na świat przez obiektyw, zatrzymując w kadrze piękne i ulotne chwile. Fotografia to dla mnie nie tylko ciągle rozwijana pasja, ale też sztuka i magia zatrzymywania najpiękniejszych momentów w życiu. Jest też dla mnie źródłem inspiracji i narzędziem pracy z ludźmi. Sprawdź jak widzę otaczający nas świat i zajrzyj do kategorii Stopklatki

Twórczość

Art&Craft to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu. To świetna metoda do kreatywnej pracy z ludźmi. Szczególnie bliski jest mi scrapbooking oraz szycie. Dzięki pracy twórczej inspiruję ludzi do rozwoju i czerpania z życia radości.


fot. Aleksander Wolak (www.aleksanderwolak.com)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

uslysz_siebie na Instagramie