15 lipca 2016

Piątkowe zatrzymanie - STOPKLATKA #6

Dziś historie jak z bajki, rodem z Gumisiów ;-) Ale w końcu weekend na horyzoncie, więc nie zaszkodzi się pośmiać, a przy okazji zyskać coś cennego.

W dzisiejszej STOPKLATCE zapraszam do odkrycia swojego wewnętrznego eliksiru. Jak to piszę, to już mój krytyk wewnętrzny znajduje sobie pożywkę: No przecież to brzmi jak magia, czary mary i inne baśniowe historie. Ale to słowo pasuje mi do tej stopklatki jak ulał. Więc poganiam swojego krytyka wewnętrznego i zapraszam Cię dziś do niezwykłej przygody, dzięki której zgłębisz swoją wewnętrzną siłę.

Niejednokrotnie wzdychamy przyglądając się innym ludziom. "Ach gdybym bogaty, odważny, piękny, szczęśliwy* (niepotrzebne skreślić), to bym zrobił to i to i jeszcze to.... A tymczasem zapominamy o tym, że każdy z nas nosi w sobie wewnętrzną siłę, nawet jeśli jej nie dostrzega. Więcej o tym pisałam TUTAJ. Dziś zapraszam Cię do jej zgłębienia.

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, zerknij TUTAJ, by dowiedzieć się jak odpowiednio przygotować się do STOPKLATEK, by dały Ci wymierny efekt.


Gdy myślisz o swojej wewnętrznej sile, to który obrazek Cię przyciąga? Złap pierwszą myśl i pójdź za nią przyglądając się zdjęciom.

A potem odpowiedz na pytanie: Gdyby ogołocili Cię ze wszystkiego i na zgliszczu kamieni mógłbyś zachować tylko jeden swój kwiat, to jaką Twoją właściwość/cechę/siłę by on symbolizował? Jedną jedyną! Co byś obronił? Co byś zachował?

Zapisz tę cechę i pomyśl jakie Twoje myśli ją wspierają? Zapisz konkretne zdanie, które gdy słyszysz w swojej głowie, czujesz że masz tej cechy więcej.

Przyjrzyj się temu zdaniu i pomyśl, na ile Cię wspiera w dążeniu do celów? Jeśli chcesz, możesz je zmienić tak by wspierało Cię jeszcze bardziej.

Co konkretnie możesz zrobić, by od dziś używać swojej wewnętrznej siły więcej?

Co i jak będzie Ci o tym przypominać?

Teraz pozostaje jedynie zastosować i cieszyć się efektami. Niech ta siła niesie Cię tam, gdzie pragniesz być. Powodzenia!

Sprawdź też w czym mogą Ci pomóc moje poprzednie STOPKLATKI.

Jeśli chcesz być na bieżąco, koniecznie polub mój funpage na facebooku.

Jeśli podoba Ci się zastosowanie fotografii w coachingu, zapisz się na coaching ze mną. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

uslysz_siebie na Instagramie