23 marca 2016

Share Week, czyli 3 autorki, które mnie inspirują


Słyszeliście o akcji Share Week? Jest to projekt Andrzeja Tucholskiego. Za jego sprawą Share Week odbywa się już 5 raz z rzędu. Co roku liczba blogerów oddających swoje głosy podwaja się. Jestem pewna, że w tym roku będzie nas znów dużo więcej ;-) Akcja trwa do 3 kwietnia, więc odwiedźcie stronę Andrzeja i zagłosujcie na swoje ulubione blogi w akcji Share Week.

Bardzo ubolewam, że zgłosić można tylko 3 blogi, bo jest cała masa autorów, których czytam i dzięki nim to co robię jest coraz lepsze. Ale jak mus to mus.

Here we are:

Urszula Phelep Kreatywny Marketing 

Odwiedzam jej stronę codziennie. To miejsce, dzięki któremu każdego dnia wprowadzam coś nowego na moim blogu. Ula podaje w świetny sposób wiedzę dotyczącą blogowania i jest moją mocną inspiracją do rozwoju. Jeśli marzy Wam się przygoda z blogowaniem, lub chcecie pchnąć swój blog na bardziej profesjonalne tory, to koniecznie odwiedzajcie Ulę. Na mnie czeka jeszcze cała kopalnia lekcji do przerobienia.

Zmień Perspektywę - blog Joanny Greli

Do Asi zaglądam z wielu powodów. Po pierwsze dlatego, że mało kto pisze tak merytorycznie i zarazem tak lekko na bliskie mi tematy przywództwa i rozwoju osobistego. Po drugie Asia robi świetną robotę w temacie profesjonalnego coachingu, a ponieważ sama jestem coachem, to misja promowania profesjonalnego coachingu w czystej formie jest mi bardzo bliska. Po trzecie dlatego, że znam Asię osobiście i wiem, że jest cudowną kobietą i autentycznie żyje tym, o czym pisze.Zajrzyjcie. Warto!

Żyj Kochaj Twórz

Ten blog odkryłam stosunkowo niedawno, ale od razu trafił na listę moich ulubionych blogów. Uwielbiam podglądać kobiety, które realizują swoje pasje, spełniając się przy tym życiowo i zawodowo. Stoi za tym odwaga, konsekwencja i cały ogrom pracy wkładanej codziennie w to, by stawać się coraz lepszym. U Karoliny widać to wszystko na poziomie detalu. Ach... i marzy mi się grafika w stylu, który Karolina tworzy na co dzień. Cudo. Zobaczcie.


Tych twórców polecam bardzo i zapraszam Was do dzielenia się blogowymi upodobaniami. Jeśli nie jesteście blogerami ani vlogerami, zachęcam do dyskusji pod tym postem. Kogo czytacie?

Zobacz także: TOP 10 moich wdzięczności za to, kim jestem

0 komentarze:

Prześlij komentarz

uslysz_siebie na Instagramie