29 lutego 2016

21 Dni Gimnastyki Wdzięczności

Dziś w ten szczególny dzień, darowany nam raz na 4 lata, rozpoczynamy 21 DNI GIMNASTYKI WDZIĘCZNOŚCI. Przez ten czas zaproszę Cię do tego, by porozciągać trochę "mięsień wdzięczności", podnieść Twoją wdzięcznościową sprawność i dzięki temu, jak to po dobrym wysiłku bywa, zadbać także o odpowiedni poziom endorfin. Wdzięczność bowiem ma wiele wspólnego z zadowoleniem z życia, o czym poczytasz we wpisie rozpoczynającym tą tematykę na blogu: Gimnastyka wdzięczności.

Kategorie wagowe

Zapraszam Cię tutaj zarówno jeśli o wdzięczności wiesz już wiele, być może masz za sobą wyzwanie 100 dni do wdzięczności, być może praktykujesz ją codziennie. Zapraszam Cię też, jeśli nie zagościła ona jeszcze w Twoich progach i dopiero co ją odkrywasz. Chciałabym, żebyśmy wspólnie odkryli coś nowego, być może poszerzyli skalę wdzięczności, być może doszli do głębszych refleksji, a może odkryli jej nowe oblicze.

Ćwicz codziennie

Codziennie znajdziecie na moich funpagach inspirujące cytaty dotyczące wdzięczności, humorystyczne memy i ciekawe linki oraz niespodzianki. Jeśli chcesz by w Twoim życiu na dobre rozgościła się wdzięczność zaglądaj na oba profile. Aby nie przegapić żadnego z wpisów polub moją stronę na:
Facebook
Instagram
Specjalnie na tą okazję utworzyłam też tablicę na profilu Pinterest, z którego uwielbiam korzystać i czerpać inspiracje. Zajrzyj i przypnij moje Piny do Twojej tablicy, by mogły przypominać Ci o praktyce wdzięczności. Każdy mały krok ma znaczenie.

Podziel się

Zapraszam też do dzielenia się swoją wdzięcznością na Twoim fb lub Insta. Wpisy o tej tematyce oznacz #gimnastykawdzięczności. Jeśli w tym czasie odkryjesz coś nowego lub po prostu będziesz za coś wdzięczny, podziel się tym. Ja też będę Ci za to wdzięczna ;-)

Temat wdzięczności otwiera również nową kategorię na blogu: TIP-TOPY. Jest to miejsce, gdzie możesz sięgać po inspiracje do zmian w Twoim życiu, zmian które można wprowadzić małymi kroczkami tip-topami, dzień po dniu, bez rewolucji i stresu. Takie małe zmiany z pewnością poprawią jakość życia, ale też pozwolą na to, by z życia czerpać garściami, a w konsekwencji zaowocują większą zmianą jakby niepostrzeżenie
 

Idzie wiosna, więc nieco gimnastyki nie zaszkodzi. Wchodzisz w to?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

uslysz_siebie na Instagramie