13 lutego 2014

A wszystko zaczęło się rok temu...

Dziś mija dokładnie rok od kiedy doznałam olśnienia i dowiedziałam się czym jest scrapbooking w praktyce oraz złapałam bakcyla. DDK Węglin organizował wraz ze Stacja-Kreacja warsztaty scrapbookingu dla mam. Już od dawna czułam, że może to być coś dla mnie. Kilka razy warsztaty przeszły mi koło nosa, bo jak ktoś coś organizował, to akurat nie było mnie w Lublinie. Wrrrr... Aż wreszcie nadarzyła się okazja, którą mimo wszelkich przeciwności postanowiłam wykorzystać. Nie zniechęcił mnie nawet mój M., który nie bardzo chciał obudzić się z popołudniowej drzemki, oraz dość zaawansowana ciąża ;-)

Gdyby ktoś wtedy powiedział mi co się stanie w ciągu nadchodzącego roku, popukałabym się w głowę. Jak to, tyle uda się zrobić? Przecież niedługo rodzę drugie dziecko? Taka pewnie byłaby moje reakcja. Wtedy nie przypuszczałam, że przez ten rok wykonam aż tyle prac, że uruchomię swój własny blog, będę miała klientów - zachwyconych klientów i otrzymam wyróżnienie w wyzwaniu na jednym z moich ulubionych blogów kreatywnych... heloooołłł!

To, że dziś mija rok uświadomiłam sobie po wczorajszym spotkaniu z Magdą Bebenek, autorką "Polka potrafi". Od wczorajszego wieczora zaczytuję się w jej książce i rzuciłam dziś wszystko, by ją jak najszybciej przeczytać, bo czyta się jednym tchem. I nawet moje dzieci współpracują. Ale do rzeczy - czytam dziś w Polce: "W momencie, kiedy zaczynasz robić coś, co na prawdę daje ci szczęście i co jest twoje, to cały świat podsuwa ci te rzeczy,o których do tej pory myślałaś, że nigdy ich nie będziesz miała". Jakby ktoś cytował moje myśli. Tak właśnie jest. Nagle okazuje się, że pojawiają się takie możliwości, o których wcześniej bym siebie nie podejrzewała. W głowie kiełkuje kolejny pomysł na konkretny projekt, który łączyłby moją "nową" życiową pasję z pajsą zawodową - psychologią.  Pomysły sypią się lawinami do tego stopnia, że zeszyt, w którym je zapisuję prawie się nie zamyka.

Dziś zresztą ciągle nie wierzę, ale dzieją się cuda ;-) i czuję, że robię to co kocham i że przede mną morze możliwości... Dziś, kiedy uświadomiłam sobie, co dokonało się przez ten rok, mam tym większy apetyt na więcej!

Zdjęcia użyte w artykule pochodzą ze stacja-kreacja.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

uslysz_siebie na Instagramie