3 stycznia 2014

W nowy rok z nowym kalendarzem z nowymi planami...


To będzie ważny rok, rok zmian i rok nowych możliwości... Jeszcze nie wiem, jakie zmiany mnie czekają, ale wiem, że muszą być "na lepsze". Pewnie przez chwilę będzie trudniej, bo będę musiała opuścić bezpieczną przystań, wypłynąć na głębszą wodę. Teraz jak o tym myślę, to czuję ciarki na plecach, taki lekki strach przed tym co nieznane, ale pamiętam, że te ciarki czułam już w życiu kilka razy i za każdym razem były początkiem czegoś ekscytującego, czegoś, co potem okazywało się pierwszym krokiem do rozwoju.

Z takim nastawieniem rozpoczynam nowy rok, pełna zapału, z lekką obawą, ale też zaufaniem do siebie, swoich wyborów i tego, że życie zawsze przynosi coś ciekawego jeśli tylko mu na to pozwolimy.

Ten rok zaczynam też nowym przedsięwzięciem. Od dłuższego czasu w mojej głowie kiełkował pomysł na to, by swoje ręczne prace umieszczać w innym miejscu niż domowe archiwum... To już się zrealizowało, bo pojawili się pierwszy klienci. Ale czasem tworzę rzeczy dla samej radości tworzenia i by ujrzały one światło dzienne postanowiłam blogować. Każde swoje dzieło fotografuję, więc zebrało się już spore archiwum, z którego zamierzam czerpać, ale na pierwszym miejscu, będą nowe prace, bo one są zawsze odzwierciedleniem tego, co dzieje się w moim życiu. Zmieniam się ja i zmieniają się też moje dzieła...


A więc w nowy rok z nowymi planami no i oczywiście z nowym kalendarzem. A skoro nowy kalendarz, to nie mogłam się oprzeć, żeby uszyć na niego okładkę. Chwila natchnienia i już ;-)

I teraz gdy otwieram go codziennie i zapisuję nowe pomysły na nowy rok, to jakoś tak lżej, radośniej i śmielej do nich podchodzę. TO BĘDZIE WAŻNY ROK, ROK ZMIAN I NOWYCH MOŻLIWOŚCI ;-)

A dla odwagi jeszcze mały dodatek, czyli zakładka, bo odwaga to coś, czego w roku zmian nie może zabraknąć... ;-)


 A do zakładki użyłam papierów z Makowego Pola:
  1. Kolekcja On the wall
  2. Kolekcja To lubię
  3. Kolekcja Tu teraz
  4. Taśma  papierowa - pepitka
  5. Taśma materiałowa - czerwone kropki
  6. Wstążka pepitka
Lubię otaczać się ładnymi przedmiotami. Ogromną radość dają mi takie niepowtarzalne gadżety. Niby to tylko okładka i zakładka, ale kalendarz w nie zaopatrzony, to już nie zwykły kalendarz dostępny w każdym sklepie... To mój kalendarz, który daje mi natchnienie i sprawia, że uśmiecham się gdy go otwieram ;-)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

uslysz_siebie na Instagramie