10 stycznia 2014

Piłkarski duet

Urodziny brata zainspirowały mnie do stworzenia czegoś w tematyce piłki nożnej. Barwy? Piłkarskie, bo jakże by mogło być inaczej ;-)
I tak oto powstał duet - kartka i mały upominek w formie zakładki do książki zapakowana w tekturkę i owinięta wstążką...
Opakowanie nawiązuje do tego co kryje się w środku, czyli urodzinowa piłkarska niespodzianka.
Mam nadzieję, że okaże się strzałem w dziesiątkę.Z początku moja koncepcja była nieco inna, ale gdy znalazłam digi od Wikuchy, jeden z nich zainspirował mnie do zmiany, która chyba wyszła mi na dobre ;-)
Do piłkarskiego duetu użyłam:
 1.  papierów z kolekcji Man About Town
 2.  Digów od Wikuchy
 3.  Kartki i koperty - białe i kwadratowe
A gdy kartka była prawie gotowa Sklep Ewa ogłosił nowe wyzwanie, które idealnie wpisało się w moje pierwsze noworoczne dzieło, no więc postanowiłam zgłosić ten piłkarski duet na Monochromatyczne wyzwanie. A co, zawsze musi być ten pierwszy raz ;-)

4 komentarze:

 1. o Wow! Obłędna! I jestem zachwycona że mój stempel się na niej znalazł :)

  Dziękuję za udział w zabawie
  Wikucha, DT sklep-ewa.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, takie słowa od Ciebie to wyróżnienie ;-) A stempel jest po prostu świetny, mój ulubiony urodzinowy ;-) Właśnie tworzy się kolejna kartka, w której zamierzam go wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ajka Coś Fantastycznego :) Liczba wydrukowanych znaków w Encyklopedii nie starczyła by by opisać to jaką radość poczułem gdy chwyciłem To CUDO w swoją rękę ... ale próbując streścić tą encyklopedie w jedno słowo będzie to _ DZIĘKUJĘ :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obdarowany uradowany, misja spełniona ;-) Jeszcze raz najlepszego brader ;-)

   Usuń

uslysz_siebie na Instagramie